kabiny PRYSZNICOWE

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wykonywaniem KABIN PRYSZNICOWYCH NA WYMIAR. Do stworzenia tych rozwiązań używamy trwałego materiału, jakim jest szkło hartowane dowolnej grubości. Proponowane przez nas szklane kabiny prysznicowe mają nowoczesną formę, a połączenie delikatnych okuć i czystego przeźroczystego szkła tworzy niezwykle efektowne rozwiązanie, które idealnie komponuje się z wnętrzami łazienek. Podążając za najnowszymi trendami wprowadziliśmy do oferty kabiny prysznicowe wykończone w stylu loft, glamour, art deco lub retro. Do montażu kabin prysznicowych stosujemy certyfikowane zawiasy i akcesoria renomowanych firm, gwarantujące bezawaryjne i bezpieczne użytkowanie. Każda z produkowanych przez naszą firmę kabin przysznicowych, pokryta jest profesjonalnym preparatem ułatwiającym utrzymanie jej w czystości.

ZABUDOWY
I ŚCIANKI DZIAŁOWE

Zastosowanie szklanych zabudów i ścinek działowych pozwala na funkcjonalne oddzielenie pomieszczeń, nie ograniczając przestrzeni oraz dostępu światła. Zabudowy szklane naszej firmy  produkowane są z najwyżej jakości szkła, które doskonale współgra z okuciami renomowanych producentów. Dzięki różnorodności systemów okuć, jakie proponują nasi partnerzy jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym projektom. Dzięki zastosowaniu szkła o różnej fakturze i przezierności wnętrza stają się niezwykle eleganckie i jednocześnie praktyczne. Rozwiązanie to idealnie pasuje do wnętrz MIESZKALNYCH, BIUROWYCH oraz przestrzeni o CHARAKTERZE USŁUGOWYM. Dostępne w naszej ofercie konstrukcje szklane umożliwiają zorganizowanie dowolnej przestrzeni w prosty i funkcjonalny sposób dając wrażenie przestronności i elegancji.

DRZWI
WEWNĘTRZNE

DRZWI SZKLANE NA WYMIAR to rozwiązanie łączące tradycję z nowoczesnością. Są piękne i zarazem funkcjonalne. Dają nieograniczone możliwości tworzenia i realizacji własnych projektów a  kolor, wzór oraz sposób wykończenia możemy dopasować do każdego wnętrza. Ich zastosowanie nie ogranicza dostępu światła do pomieszczenia i jednocześnie zapewnia prywatność. Naszym klientom możemy zaoferować drzwi szklane lakierowane, piaskowane, z wykorzystaniem dowolnej grafiki lub profili stalowych.  Drzwi szklane mogą być przygotowane jako drzwi cało szklane otwierane w tradycyjny sposób lub przesuwne. Dostępne razem z ościeżnicą drewnianą lub aluminiową. Drzwi wykonujemy ze szkła hartowanego, dzięki czemu stają się bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

SCHODY
I BALUSTRADY

Szklane SCHODY i PODŁOGI to nowoczesność i elegancja w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykończenie schodów szklanych zależne jest jedynie od Państwa inwencji oraz uwarunkowań technicznych. Do montowania schodów samonośnych (bez wylewek betonowych) stosujemy wielowarstwowe szkło bezpieczne laminowane i hartowane. Ten rodzaj szkła charakteryzuje się dużą wytrzymałością na nacisk, i dlatego z powodzeniem może być stosowane jako podłoże nośne. Elementy szklane na podłogę lub stopnie schodów można również stosować na podłożach betonowych, jako elementy dekoracyjne nie pełniące funkcji nośnej.

BALUSTRADY są nieodzownym elementem w architekturze. Oprócz swojej funkcji zabezpieczającej, stanowią element dekoracyjny. Balustrady ze szkła są rozwiązaniem bezpiecznym, pozwalającym dowolnie kształtować otoczenie. Dzięki przeniesieniu obciążeń na tafle szklane można uzyskać wizualnie lekką konstrukcję, pozbawioną słupków czy nawet poręczy. Tafle szklane można kształtować w zakresie koloru jak i faktury. Dzięki tym zaletom balustrada szklana może stanowić charakterystyczny element wnętrza lub pozostać niemalże niewidoczna. Wykonujemy balustrady szklane wewnętrzne i zewnętrzne łączone z innymi materiałami – STALĄ NIERDZEWNĄ, DREWNEM, STALĄ LAKIEROWANĄ PROSZKOWO.

SZKŁO DEKORACYJNE

Szkło daje nieograniczone możliwości dekoracyjne we wnętrzach i na zewnątrz budynków. Szklane panele jednokolorowe lub z grafiką stanowią doskonałe dopełnienie wystroju wnętrza, jednocześnie zabezpieczając przed zabrudzeniami. Uniwersalność szkła sprawia, że może być ono stosowane jako zamiennik płytek ceramicznych w KUCHNI czy ŁAZIENCE oraz jako FRONTY MEBLOWE, BLATY, PARAPETY, PODSTOPNIE w schodach z innych materiałów i jako element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, biurowym czy użyteczności publicznej. W ofercie posiadamy również szkła ornamentowe, trawione, kominkowe oraz piaskowane w dowolny wzór. Szkło jednokolorowe dostępne jest w każdym kolorze z palety RAL lub NCS. Szkło laminowane pozwała na wykorzystanie w dekoracji różnych motywów graficznych, zdjęć wielkoformatowych, materiałów włókienniczych, tapet, fornirów, folii ozdobnych, elementów roślinnych itp.

LUSTRA

Lustro to nieodzowny element dla każdego wnętrza. Powiększa przestrzeń, dekoruje i nadaje charakteru. Każde LUSTRO NA WYMIAR wykonywane jest pod zamówienie indywidualne.  Ze względu na swój uniwersalny charakter, lustro znajduje coraz nowsze i ciekawsze zastosowania. Montujemy je nie tylko w łazienkach naszych klientów, ale również w kuchniach w postaci lustrzanych płytek oraz jako piękny element dekoracyjny w każdym zakątku Twojego domu, restauracji czy biura.

Naszym klientom oferujemy klasyczne lustra SREBRNE najwyższej jakości,  lustra KOLOROWE lub postarzane lustra ANTYCZNE. Proponujemy również różne możliwości ich obróbki i wykończenia  – dowolna wielkość i kształt, fazowanie krawędzi (załamanie krawędzi dające niesamowicie elegancki efekt GLAMOUR), piaskowanie dowolnych wzorów, lustra w ramach szklanych lub z innych materiałów, lustra do wizażu, lustra 3D z oświetleniem led.

skontaktuj się z nami