kabiny PRYSZNICOWE

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wykonywaniem kabin prysznicowych na wymiar. Do stworzenia tych rozwiązań używany trwałego materiału, jakim jest szkło hartowane grubości 8 mm. Proponowane przez nas, szklane kabiny prysznicowe mają nowoczesną formę, a połączenie delikatnych okuć i czystego przezroczystego szkła tworzy niezwykle efektowne rozwiązanie, które idealnie komponuje się z wnętrzami łazienek. Do montażu kabin prysznicowych stosujemy certyfikowane zawiasy i akcesoria niemieckiego producenta firmę DORMA gwarantujące bezawaryjne i bezpieczne użytkowanie.

ZABUDOWY
I SCIANKI DZIAŁOWE

Zastosowanie szklanych zabudów i ścinek działowych pozwala na funkcjonalne oddzielenie pomieszczeń, nie ograniczając przestrzeni oraz dostępu światła. Zabudowy szklane naszej firmy są produkowane z najwyżej jakości szkła które doskonale współgrają z okuciami renomowanej firmy DORMA. Dzięki różnorodności systemów okuć, jakie proponują nasi partnerzy jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym projektom. Dzięki zastosowaniu szkła o różnej fakturze i przezierności wnętrza stają się niezwykle eleganckie i jednocześnie praktyczne. Rozwiązanie to idealnie pasuje do wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz przestrzeni o charakterze usługowym. Dostępne w naszej ofercie konstrukcje szklane umożliwiają zorganizowanie dowolnej przestrzeni w prosty i funkcjonalny sposób. Te nietypowe ścianki coraz częściej z powodzeniem zastępują tradycyjne ściany działowe dając wrażenie przestronności i elegancji.

DRZWI
WEWNĘTRZNE

Drzwi szklane to najnowocześniejsze rozwiązanie łączące tradycję z nowoczesnością, są piękne i zarazem funkcjonalne. Dają nieograniczone możliwości tworzenia i realizacji własnych projektów. Szklane drzwi zapewniają nieograniczone możliwości dopasowania kolorystyki i wzornictwa do charakteru wnętrza. Drzwi szklane mogą być przygotowane jako drzwi całoszklane lub przesuwne. Dostępne razem z ościeżnicą drewnianą lub aluminiową wraz z renomowanymi okuciami firmy DORMA. Drzwi wykonujemy ze szkła hartowanego, dzięki czemu stają się bardziej odporne na czynniki mechaniczne takie jak np. uderzenia. Jest to szkło bezpieczne więc nawet, jeśli dojdzie do jego uszkodzenia, to rozpada się na drobne kawałki.

SCHODY
I BALUSTRADY

Szklane schody i podłogi to nowoczesność i elegancja w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykończenie schodów szklanych zależne jest jedynie od Państwa inwencji oraz uwarunkowań technicznych. Elementy można lakierować co nadaje wnętrzom wyjątkowy styl. Elementy szklane po których można chodzić są uzależnione od warunków i miejsca montażu. Do montowania schodów samonośnych (bez wylewek betonowych) stosujemy wielowarstwowe szkło bezpieczne laminowane i hartowane lub pół-hartowane. Te rodzaje szkła charakteryzuje się dużą wytrzymałością na nacisk, i dlatego z powodzeniem może być stosowane jako podłoże nośne. Elementy szklane na podłogę lub stopnie schodów można również stosować na podłożach betonowych jako elementy dekoracyjne nie pełniące funkcji nośnej. Balustrady są nieodzownym elementem w architekturze. Oprócz swojej funkcji zabezpieczającej stanowią element dekoracyjny. Balustrady ze szkła są rozwiązaniem bezpiecznym, pozwalającym dowolnie kształtować otoczenie. Dzięki przeniesieniu obciążeń na tafle szklane można uzyskać wizualnie lekką konstrukcję, pozbawioną słupków czy nawet poręczy. Tafle szklane można kształtować w zakresie koloru jak i faktury. Dzięki tym zaletom balustrada szklana może stanowić charakterystyczny element wnętrza lub pozostać niemalże niewidoczna. Proponujemy również łączenie elementów szklanych ze stalą nierdzewną.

DEKORACYJNE
SZKŁO KOLOROWE
I LAMINOWANE

Szkło daje nieograniczone możliwości dekoracyjne we wnętrzach i na zewnątrz budynków. Szklane panele jednokolorowe lub z grafiką stanowią doskonałe dopełnienie wystroju wnętrza, jednocześnie zabezpieczając przed zabrudzeniami. Uniwersalność szkła sprawia, że może być ono stosowane jako zamiennik płytek ceramicznych w kuchni czy łazience, jako fronty meblowe, podstopnie w schodach z innych materiałów i jako element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, biurowym czy użyteczności publicznej. W ofercie posiadamy również szkła piaskowane, trawione, kominkowe oraz różnego rodzaju lustra. Szkło jednokolorowe dostępne jest w każdym kolorze z palety RAL. Szkło laminowane pozwała na wykorzystanie w dekoracji różnych motywów graficznych, zdjęć wielkoformatowych, materiałów włókienniczych, tapet, fornirów, folii ozdobnych, elementów roślinnych itp. Jeżeli decydujesz się na szkło laminowane z motywem graficznym wybierz grafikę z banku zdjęć www.stock.adobe.com (może to być także zdjęcie lub wzór samodzielnie opracowany w odpowiedniej rozdzielczości) i podaj nam numer grafiki.

skontaktuj się z nami